See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalacja pompy ciepła na układzie wody chłodzącej w Elektrociepłowni Białystok
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest instalacja pompy ciepła na układzie wody chłodzącej w Elektrociepłowni Białystok
Vorherige Bekanntmachung: 224457-2026
Interne Kennung: BZ/260/JM/RB/01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na instalacji pompy ciepła na układzie wody chłodzącej w Elektrociepłowni Białystok