See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu pomieszczeń Szpitala św. Anny w Miechowie, pracach pomocniczych (niewymagających przygotowania medycznego) przy pacjentach, rozdawanie posiłków oraz transport wewnętrzny. "
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprzątanie pomieszczeń Szpitala św. Anny w Miechowie, prace pomocnicze przy pacjentach oraz świadczenie usług transportu wewnętrznego, w szczególności poprzez: a) utrzymanie w należytym stanie sanitarno-higienicznym pomieszczeń szpitalnych, administracyjnych i ich wyposażenia (szczegółowy opis – załącznik nr 5f „Procedura utrzymania czystości w Szpitalu św. Anny w Miechowie”), b) wykonywanie prac pomocniczych przy chorych, rozdawanie posiłków, c) transport wewnętrzny, transport odpadów (zbieranie, zabezpieczanie, opisywanie i wynoszenie z miejsca powstawania do miejsca składowania), transport bielizny (przygotowanie, przekazywanie, rozładunek i ułożenie w szafkach zgodnie ze wskazówkami pielęgniarki oddziałowej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zakresem zamówienia zawierają Załączniki do SWZ od 5a do 5j.
Interne Kennung: 5_PN_2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001