2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE na střechách objektů v areálu ÚSMH a MÚA AV ČR v.v.i. 2026
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je realizace (tzn. dodávka, instalace a uvedení do provozu, a to vše v souladu s podmínkami zadávací dokumentace, projektovou dokumentací a dále vyhotovenou realizační dokumentací vyhotovenou zhotovitelem – viz dále) fotovoltaických zařízení, které budou umístěny na střechách objektů Zadavatele. Předmět veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) a příloze č. 4 zadávací dokumentace (projektová dokumentace, smlouva o připojení, stavební povolení).
Interne Kennung: FVE na střechách objektů v areálu ÚSMH a MÚA AV ČR v.v.i. 2026 / POPIS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FVE na střechách objektů v areálu ÚSMH a MÚA AV ČR v.v.i. 2026 / POPIS část 1.