2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego 1C z podziemnym garażem oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Hallera w Krośnie dz. nr 3424 obręb Krościenko Niżne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w formule zaprojektuj i wybuduj jest wykonanie prac projektowych i robót budowlanych, polegających na wybudowaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego 1C z podziemnym garażem, wraz z instalacjami wewnętrznymi i wyposażeniem stałym oraz uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu. Na przedmiot zamówienia składa się: • wykonanie na podstawie projektu architektoniczno-budowlanego i PZT oraz pozwolenia na budowę projektu technicznego w branży konstrukcyjnej oraz projektów branżowych instalacji wewnętrznych w zakresie umożliwiającym uzyskanie decyzji organów nadzoru na użytkowanie budynku ( w tym straży pożarnej i sanepidu), • wykonanie projektów technicznych branżowych przy założeniu wybudowania budynku energooszczędnego dla uzyskania wskaźnika Ep poniżej 30 kWh/(m2 X rok) przy spełnieniu warunków w zakresie oszczędności energii i izolacyjności cieplnej dla WT 2024 , • wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanych już projektów: architektoniczno-budowlanego, PZT i przyłączy technicznych oraz opracowanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” projektów technicznych konstrukcyjnych i pełnobranżowych instalacji wewnętrznych ( w tym monitoringu wizyjnego obiektu), • wykonanie przyłączy technicznych, • wykonanie na podstawie projektu PZT robót w zakresie zagospodarowania terenu w tym 31 miejsc postojowych (zgodnie z zaznaczonym zakresem robót – zał. 1 do opisu przedmiotu zamówienia),
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w formule zaprojektuj i wybuduj jest wykonanie prac projektowych i robót budowlanych, polegających na wybudowaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego 1C z podziemnym garażem, wraz z instalacjami wewnętrznymi i wyposażeniem stałym oraz uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu. Na przedmiot zamówienia składa się: • wykonanie na podstawie projektu architektoniczno-budowlanego i PZT oraz pozwolenia na budowę projektu technicznego w branży konstrukcyjnej oraz projektów branżowych instalacji wewnętrznych w zakresie umożliwiającym uzyskanie decyzji organów nadzoru na użytkowanie budynku ( w tym straży pożarnej i sanepidu), • wykonanie projektów technicznych branżowych przy założeniu wybudowania budynku energooszczędnego dla uzyskania wskaźnika Ep poniżej 30 kWh/(m2 X rok) przy spełnieniu warunków w zakresie oszczędności energii i izolacyjności cieplnej dla WT 2024 , • wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanych już projektów: architektoniczno-budowlanego, PZT i przyłączy technicznych oraz opracowanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” projektów technicznych konstrukcyjnych i pełnobranżowych instalacji wewnętrznych ( w tym monitoringu wizyjnego obiektu), • wykonanie przyłączy technicznych, • wykonanie na podstawie projektu PZT robót w zakresie zagospodarowania terenu w tym 31 miejsc postojowych (zgodnie z zaznaczonym zakresem robót – zał. 1 do opisu przedmiotu zamówienia), Zarówno opracowana dokumentacja jak i wykonane roboty budowlane muszą spełniać warunki zgodnie ze standardami określonymi w rozporządzeniu Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 4 marca 2019 r w sprawie standardów dotyczących przestrzennego kształtowania budynku i jego otoczenia, technologii wykonania i wyposażenia technicznego budynku oraz lokalizacji przedsięwzięć realizowanych z wykorzystaniem finansowego wsparcia z Funduszu Dopłat (Dz.U.poz.457). Ponadto budynek musi być w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych zgodnie z prawem budowlanym. Charakterystyczne parametry określające zakres robót budowlanych Określenie istniejącego stanu zagospodarowania terenu. Przedmiotowy teren rozciąga się wąskim pasem między istniejącą drogą 2.KDL (ul. Hallera) i projektowaną w MZPP drogą 1.KDG.2 w odległości 60-70 m od toru kolejowego. Teren działki objęty opracowaniem niezabudowany i niezadrzewiony. Różnica poziomów terenu w obrębie opracowania ok. 1,3 m. Projektowane zagospodarowanie terenu. a. Zaprojektowano urządzenia budowlane związane z obiektem: - przyłącze wodociągowe, (według odrębnego opracowania) - przyłącze co i ccw., (według odrębnego opracowania) - przyłącze energetyczne, (według odrębnego opracowania) - instalacja oświetlenia zewnętrznego, (według odrębnego opracowania) - kanalizację teletechniczną, (według odrębnego opracowania) - kanalizację do ładowania samochodów elektrycznych, (według odrębnego opracowania) - przyłącze kanalizacji sanitarnej, (według odrębnego opracowania) - przyłącze kanalizacji deszczowej, (według odrębnego opracowania) - plac zabaw, (według odrębnego opracowania) - dojazdy z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych, ( według odrębnego opracowania), - dojazd pożarowy, (według odrębnego opracowania) - chodniki, (według odrębnego opracowania) - osłona śmietnikowa, - szlaban, - zieleń, (według odrębnego opracowania) Obsługę planowanej inwestycji zapewniono z ulicy gen. Józefa Hallera poprzez zaprojektowany i wykonany wg odrębnego postępowania zjazd i dojazd wewnętrzny szerokości 5 m zaprojektowany dla budynków nr 1a i 1b. Opis budynek 1 C (wg Projektu architektoniczno-budowlanego) a. Rodzaj i kategoria obiektu budowlanego Budynek mieszkalny wielorodzinny kat. XIII b. Zamierzony sposób użytkowania oraz program użytkowy obiektu budowlanego Przedmiotem opracowania jest budynek mieszkalny wielorodzinny z 65 – ma lokalami mieszkalnymi, w kondygnacji podziemnej projektuje się miejsca postojowe dla samochodów osobowych oraz pomieszczenia techniczne. Część podziemna wystaje poza obrys parteru i jest całkowicie zagłębiona pod poziomem terenu. c. Układ przestrzenny oraz forma architektoniczna obiektu Zaprojektowano budynek złożony z dwóch brył (sześcio- i ośmiokondygnacyjnej) przesuniętych względem siebie w rzucie. Budynek posiada dwa piony komunikacyjne w postaci wydzielonych pożarowo i oddymianych klatek schodowych oraz dźwigów osobowych. - okładziny ścian parteru –tynk mozaikowy - elewacja ścian – cienkowarstwowy tynk strukturalny silikonowy w technologii ETICS z siatką z włókien szklanych, wg kolorystyki - balustrady – spawane z kształtowników ze stali nierdzewnej, montowane za pomocą kotew wierconych, wypełnienie balustrad – szyby ze szkła klejonego, barwionego zapewniające integralność po stłuczeniu - blendy na elewacji – system aluminiowy d. Charakterystyczne parametry obiektu • Powierzchnia zabudowy – 1003,00 m2 • Kubatura brutto - 27 350 m3 • Powierzchnia całkowita - 7360 m2 • Powierzchnia użytkowa łącznie - 3625,04 m2 • Powierzchnia użytkowa mieszkań – 3641,79 m 2 • Ilość mieszkań - 65 szt • Wysokość budynku - 25,46 m • Liczba kondygnacji nadziemnych 8 • Liczba kondygnacji podziemnych 1 • Grupa wysokości budynku - średniowysoki e. Struktura mieszkań oraz powierzchnie użytkowe Wg projektu architektoniczno-budowlanego
Interne Kennung: 1/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen