40137-2025 - Ergebnis
Belgien – Versicherungen – Lastenboek verzekeringen - afsluiten van volgende verzekeringscontracten: Personenverzekering, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid en Verzekeringen Auto
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lastenboek verzekeringen - afsluiten van volgende verzekeringscontracten: Personenverzekering, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid en Verzekeringen Auto
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van de verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid, Auto voor Gemeente Maldegem, OCMW Maldegem, AGB Maldegem, HVZ Meetjesland, Gemeente Kaprijke, OCMW Kaprijke, AGB Kaprijke, Gemeente Assenede, OCMW Assenede, AGB Assenede, Stad Eeklo, OCMW Eeklo, Gemeente Sint-Laureins, OCMW Sint-Laureins, PZ Aalter Maldegem, Gemeente Lievegem, OCMW Lievegem
Interne Kennung: PPP03N-982/5009/CAD-2024-016
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Personenverzekeringen
Beschreibung: Perceel 1: Personenverzekeringen
Interne Kennung: CAD-2024-016_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Verzekeringen Materiële schade
Beschreibung: Perceel 2: Verzekeringen Materiële schade
Interne Kennung: CAD-2024-016 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Beschreibung: Perceel 3: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne Kennung: CAD-2024-016 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Verzekeringen Auto
Beschreibung: Perceel 4: Verzekeringen Auto
Interne Kennung: CAD-2024-016 4_4