2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Puławach: Usługi odmulania rowów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługi odmulenia i oczyszczenia rowów. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi odmulenia i oczyszczenia rowów zgodnie z poniższą tabelą: Lp. Nr drogi długość Strona Jednostka miary mb od km do km 1 874 0+600 1+500 L 900 2 0+800 1+000 P 200 3 1+300 1+400 P 100 4 7+530 7+950 P 420 5 14+530 15+500 P 830 6 16+830 17+130 P 300 7 17+070 18+070 L 1000 8 832 5+750 7+450 L 1700 9 8+450 8+650 L 200 10 8+750 8+950 P 200 11 9+100 9+500 L 400 12 830 37+550 39+150 P 1600 Razem 7850 3. Zakres usług obejmuje: • oznakowanie każdego miejsca wykonywania usług zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu, • odmulenie, oczyszczenie i udrożnienie rowów wraz z pogłębieniem, profilowaniem dna i skarp rowu, • oczyszczanie przepustów pod zjazdami • ścinkę (uzupełnienie) i wyprofilowanie pobocza na długości rowu • wycinkę samosiejek • odwiezienie i zagospodarowanie urobku, • roboty wykończeniowe,
Interne Kennung: R6.ST.372.43.2026.sj
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: ogłoszenie wstępne
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RDW w Puławach: Usługi odmulania rowów - zad.1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi odmulenia i oczyszczenia rowów zgodnie z poniższą tabelą: Lp. Nr drogi długość Strona Jednostka miary mb od km do km 1 874 0+600 1+500 L 900 2 0+800 1+000 P 200 3 1+300 1+400 P 100 4 7+530 7+950 P 420 5 14+530 15+500 P 830 6 16+830 17+130 P 300 7 17+070 18+070 L 1000 8 832 5+750 7+450 L 1700 9 8+450 8+650 L 200 10 8+750 8+950 P 200 11 9+100 9+500 L 400 12 830 37+550 39+150 P 1600 Razem 7850 Zakres usług obejmuje: • oznakowanie każdego miejsca wykonywania usług zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu, • odmulenie, oczyszczenie i udrożnienie rowów wraz z pogłębieniem, profilowaniem dna i skarp rowu, • oczyszczanie przepustów pod zjazdami • ścinkę (uzupełnienie) i wyprofilowanie pobocza na długości rowu • wycinkę samosiejek • odwiezienie i zagospodarowanie urobku, • roboty wykończeniowe,
Interne Kennung: R6.ST.372.43.2026.sj - zad.1