40141-2025 - Ergebnis
Tschechien – Planung von Stromversorgungssystemen – PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE PRO ENERGETIKU 1- oblast západ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPROJEKTOVÉ DOKUMENTACE PRO ENERGETIKU 1- oblast západ
Beschreibung- Vyhotovení projektových dokumentací liniových staveb VN/NN a distribučních trafostanic včetně případné optické infrastruktury s tím související s předpokládanou CRC za jednotlivou stavbu, pro niž se PD zpracovává, přesahující 500 000 Kč a dosahující maximálně hodnoty 5 000 000 Kč; - poskytnutí souvisejících služeb.
Vorherige Bekanntmachung35253-2020
Interne KennungN006/20/V00022760
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
LosLOT-0003
TitelProjektové dokumentace pro energetiku 1 - oblast západ
Interne KennungN006/18/V00025438