See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych, wyrobów medycznych stosowanych w leczeniu ran oraz sterylnych zestawów zabiegowych
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych, wyrobów medycznych stosowanych w leczeniu ran oraz sterylnych zestawów zabiegowych- 32 zadania
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Opatrunki, roztwór ponadtlenkowy, wodny roztwór antyoksydantów - 7 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 1 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Hydrokoloidowy uchwyt - 5 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 2 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Opatrunki - 4 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Opatrunki - 2 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 4 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: klej embolizacyjny - 1 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 5 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: roztwory do oczyszczania ran - 6 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 6 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Opatrunki - 2 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 7 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Opatrunki - 19 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 8 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Elastyczna siatka - 5 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 9 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Opaski elastyczne i dziane - 7 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 10 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: kompresy gazowe - 7 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 11 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: kompresy gazowe - 10 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 12 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: kompresy gazowe i włókninowe - 8 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 13 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Opaska elestyczna - 5 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 14 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: Opatrunki różne - 21 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 15 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: przylepce - 4 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 16 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Opatrunki różne - 9 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 17 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: serwety gazowe - 4 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 18 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: paski do zamykania ran - 4 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 19 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Opaski gipsowe i podgipsowe - 4 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 20 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Opatrunki różne - 14 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 21 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Opatrunki - 3 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 22 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Opatrunki różne- 22 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 23 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Opatrunki różne - 18 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 24 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Beschreibung: Opatrunki różne - 24 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 25 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Beschreibung: Opatrunki różne - 18 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 26 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Beschreibung: Opatrunki różne - 4 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 27 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: plaster w rolce - 1 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 28 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Opatrunki różne - 8 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 29 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30
Beschreibung: zestawy - 5 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 30 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Beschreibung: zestawy - 8 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 31 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32
Beschreibung: zestaw okulistyczny - 1 poz. - szczególowy opis zawiera załącznik nr 32 do swz
Interne Kennung: EO/LA-2722/LII/26-32