401505-2026 - Wettbewerb
Polen – Schaufellader – Dostawa dwóch ładowarek obrotowo-teleskopowych wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch ładowarek obrotowo-teleskopowych wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej wraz z osprzętem w ilości 2 szt. rok produkcji 2026, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 2 części: Część 1 – Dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej wraz z osprzętem; Część 2 – Dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej wraz z osprzętem. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungDPZP/271/638/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261100 Schaufellader
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej wraz z osprzętem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej wraz z osprzętem w ilości 1 szt. rok produkcji 2026, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Część 1 – Dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej wraz z osprzętem; Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej wraz z osprzętem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej wraz z osprzętem w ilości 1 szt. rok produkcji 2026, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Część 2 – Dostawa fabrycznie nowej ładowarki obrotowo-teleskopowej wraz z osprzętem; Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2