2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nośników danych w ramach projektu pn. „Utworzenie zespołów specjalistów cyberbezpieczeństwa działających lokalnie i wspierających podmioty krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w obsłudze incydentów i odzyskiwaniu danych oraz prowadzenie działań podnoszących świadomość o cyberbezpieczeństwie” dla potrzeb doposażenia Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości w ramach umowy ramowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nośników danych – umowa ramowa.
Vorherige Bekanntmachung: 48557-2026
Interne Kennung: 277/BŁiI/25/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
5. Los
Los: LOT-0001