2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro dodávku silničních vozidel včetně vozidel s alternativním pohonem pro kategorie M1 a N
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky silničních vozidel včetně vozidel s alternativním pohonem pro kategorie M1 a N, podrobně rozdělených do jednotlivých kategorií: 1. Kategorie osobní vozidla kategorie M1; 2. Kategorie osobní vozidla kategorie M1 a vozidla N1 s pohonem Plug in hybrid nebo s elektropohonem; 3. Kategorie nákladní vozidla N2 a N3 s pohonem CNG nebo LPG.
Vorherige Bekanntmachung: 3097-2022
Interne Kennung: SP_01_2022_DNS
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34144700 Nutzfahrzeuge, 34144900 Elektrofahrzeuge, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup 1 ks osobního automobilu XIII
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření jedné kupní smlouvy na dodávku 1 ks nového osobního automobilu pro pracovní účely, včetně zajištění garančního servisu po celou lhůtu záruční doby. Předmět koupě a všechny jeho součásti budou tvořit věci nové, tzn. skladové, nově vyrobené vozidlo, které dosud nebylo registrováno v České republice ani v jiném státě.
Interne Kennung: DNS_SP_01_2022_K1_2026_(01)
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil změny závazku ze smlouvy dle § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ. Podrobnosti jsou uvedeny ve Smlouvě.