See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podpisanie umowy marketingowo - promocyjnej z Biurem Podróży Orex Travel Sp. z o.o. na rok 2026
Beschreibung: Przeprowadzenie przez Biurem Podróży Orex Travel Sp. z o.o. działającą pod nazwą handlową Anex Tour Poland (dalej: ANEX) kampanii marketingowo – promocyjnej, mającej na celu rozwój ruchu czarterowego w roku 2026 w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach (dalej: Katowice Airport).
Vorherige Bekanntmachung: 184183-2026
Interne Kennung: U/10/DM/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Podpisanie umowy marketingowo - promocyjnej z Biurem Podróży Orex Travel Sp. z o.o. na rok 2026”
Beschreibung: Przeprowadzenie przez Orex Travel Sp. z o.o. działającą pod nazwą handlową Anex Tour Poland (dalej: Anex) kampanii marketingowo – promocyjnej, mającej na celu rozwój ruchu czarterowego w roku 2026 w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach (dalej: Katowice Airport).