2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme Drankenvoorziening
Beschreibung: Motivatie voor het stopzetten van de aanbestedingsprocedure De aanbestedende dienst heeft besloten de lopende aanbestedingsprocedure voortijdig te beëindigen. Tijdens de voortgang van de tender is gebleken dat er onvolkomenheden en fouten zijn geslopen in de aanbestedingsdocumentatie en/of procedurele uitwerking, waaronder in het hanteren van een gunningscriterium (smaaktest) dat niet in overeenstemming is met de aanbestedingsregels. Deze constateringen hebben geleid tot hernieuwde inzichten omtrent de inhoudelijke en procedurele inrichting van de aanbesteding. Om de beginselen van transparantie, gelijkheid en non-discriminatie te waarborgen, acht de aanbestedende dienst het noodzakelijk de huidige procedure te staken en een nieuwe, zorgvuldig herzien aanbestedingstraject op te starten. Hiermee wordt beoogd een rechtmatige en ordentelijke aanbesteding te waarborgen, waarin alle potentiële inschrijvers op gelijke wijze kunnen deelnemen.
Interne Kennung: stopzetten van de aanbesteding
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: stopzetten van de aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000