See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT**Raamovereenkomst voor het huren van koffieautomaten en het aankopen van bijhorende verbruiksproducten
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst betreffende de levering van koffieautomaten, evenals de bijhorende verbruiksproducten voor Farys, de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van Creat Services. Meer specifiek gaat het om de verhuur van koffieautomaten met een bijhorende onderhoudscontract en de aankoop van bijhorende producten zowel voor gebruik in de automaat als daarnaast.
Interne Kennung: ALL-24-011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT**ALL-24-011 - 1
Interne Kennung: 1