2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties en installatietechnische projecten
Beschreibung: Aanbestedende Dienst is op zoek naar één (1) leverancier die zowel kennis en expertise beschikbaar stelt als het onderhoud verzorgt aan de elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties binnen de scope van deze opdracht. Daarnaast voert de opdrachtnemer installatietechnische projecten uit, mits hiervoor een marktconforme offerte is ingediend en goedgekeurd. De scope van de opdracht omvat op dit moment 13 gebouwen met een BVO van ca. 88.674 m²
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan de elektrotechnische en werktuigbouwkundige en installatietechnische projecten tot € 50.000,- exclusief btw. De scope van de opdracht omvat op dit moment 13 gebouwen met een BVO van ca. 88.674 m²
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtnemer mag projecten uitvoeren tot en met een bedrag van € 50.000,- exclusief btw uitvoeren mits opdrachtnemer een marktconforme offerte aanbied. Bij projecten boven de € 50.000,- exclusief btw tot en met de Europese aanbestedingsgrens voor diensten worden offertes opgevraagd bij de beste drie (3) inschrijvers uit de aanbesteding via een minicompetitie. Voor dit doel worden met de nummers twee (2) en drie (3) uit de aanbesteding nadere overeenkomsten afgesloten.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: