2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Muzeum Wałbrzyszan – wałbrzyska wielokulturowość: adaptacja i zagospodarowanie pogórniczego budynku siłowni w zabytkowym kompleksie dawnej Kopalni Węgla Kamiennego Julia w Wałbrzychu” - dostawa i montaż mebli, urządzeń oraz elementów wyposażenia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli, urządzeń oraz elementów wyposażenia, w tym wyposażenia ekspozycyjnego/wystawienniczego, w ramach zadania inwestycyjnego „Muzeum Wałbrzyszan – wałbrzyska wielokulturowość: adaptacja i zagospodarowanie pogórniczego budynku siłowni w zabytkowym kompleksie dawnej Kopalni Węgla Kamiennego Julia w Wałbrzychu”, zgodnie z warunkami zawartymi w: 1) projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, 2) zakresie dostawy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania inwentaryzacji pomieszczeń, objętych zakresem umowy (tj. pomieszczeń, w których docelowo umieszczone zostaną meble, urządzenia oraz elementy wyposażenia), a także do uzgodnienia z Zamawiającym i Użytkownikiem obiektu lokalizacji i montażu poszczególnych mebli, urządzeń i elementów wyposażenia. Termin wykonania inwentaryzacji pomieszczeń należy ustalić z Zamawiającym. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy na swój koszt, rozładować go i zamontować we wskazanych przez Użytkownika pomieszczeniach budynku Muzeum Wałbrzyszan przy ul. Wysockiego 29 w Wałbrzychu, a także uprzątnąć i wywieźć odpady powstałe w wyniku dostawy.
Vorherige Bekanntmachung: 116707-2026
Interne Kennung: BZP.271.255.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 39130000 Büromöbel, 39154000 Messeeinrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001