See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ambulansów sanitarnych typu C z wyposażeniem szt 3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są ambulanse sanitarne typu C w ilości 3 szt. wyposażone w nosze główne z transporterem, defibrylator transportowy, butle tlenowe i reduktory.
Vorherige Bekanntmachung: 289042-2026
Interne Kennung: TP/130/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
Los: LOT-0001