2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer fietsenstallingen
Beschreibung: De Opdracht betreft het beheer van fietsenstalling De Overdekte, De Afstap en De Ridderstraat in de gemeente Alkmaar. Het doel van deze Aanbestedingsprocedure is om een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor de gehele Opdracht. De Opdracht bevat op dit moment 3 fietsenstallingen in de gemeente Alkmaar die beheer behoeven.
Interne Kennung: C5243
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351000 Verwaltung von Parkplätzen/-häusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht is niet verdeeld in Percelen. De Opdracht betreft het beheer van fietsenstalling De Overdekte, De Afstap en De Ridderstraat in de gemeente Alkmaar. Het doel van deze Aanbestedingsprocedure is om een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor de gehele Opdracht. De Opdracht bevat op dit moment 3 fietsenstallingen in de gemeente Alkmaar die beheer behoeven.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst start op 1 juli 2026 en loopt af op 30 juni 2028. De initiële looptijd van de beoogde Overeenkomst bedraagt twee (2) jaar met voor Opdrachtgever de optie van verlenging van de looptijd met drie (3) maal een periode van maximaal 24 maanden. De maximale looptijd van de Overeenkomst bedraagt daarmee acht (8) jaar.