2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe dostarczenie energii cieplnej do budynku Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy przy ul. S. Żeromskiego 29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie energii cieplnej. Ciepło będzie dostarczane za pośrednictwem nośnika ciepła – gorącej wody, przy pomocy sieci ciepłowniczej. Obiekt zasilany z węzła cieplnego. Oznaczenie grupy taryfowej dla aktualnego dostawcy ciepła A3/B1/C3. Szacunkowa ilość ciepła zamawiana miesięcznie: średnio 350 GJ. Sumaryczna zamawiana moc cieplna (miesięcznie) wynosi: 0,6700 MW w tym: – Moc zamówiona na c.o.: 0,3500 MW – Moc zamówiona na c.w. (średnia): 0,0700 MW – Moc zamówiona na c.w. (maksymalna): 0,1500 MW – Moc zamówiona na c.t.: 0,2500 MW Lokalizacja (adres): Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy przy ul. S. Żeromskiego 29. Opis budynku: - rok budowy: 2008, - rok przyłączenia do miejskiej sieci cieplnej: 2008, - kubatura: 54 000 m³, - powierzchnia całkowita: 15 324 m², w tym: powierzchnia biurowa (ogrzewana): 13 639 m², powierzchnia garażu (ogrzewana): 1 685 m². Zakres prac, w szczególności obejmuje: a) dotrzymywania parametrów jakościowych nośnika ciepła oraz standardów jakościowych obsługi odbiorców, co najmniej odpowiadających parametrom i standardom wskazanym w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 15 stycznia 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemów ciepłowniczych (Dz. U. Nr 16, poz. 92), b) umożliwienie Zamawiającemu dostęp do układu pomiarowo-rozliczeniowego oraz kontroli prawidłowości wskazań tego układu, c) usuwania awarii/usterki skutkującej przerwami w dostarczaniu ciepła do Zamawiającego w ciągu 24 godzin (liczonych od momentu zgłoszenia przez Zamawiającego i rozumianych jako niezwłoczny czas na ich usunięcie). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do jej treści – stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ; Formularz cenowy, który stanowi kalkulację ceny oferty brutto i został określony w Załączniku nr 1A do SWZ, w Części II Formularza pn. „Uszczegółowienie Formularza ofertowego”.
Interne Kennung: UD-III-WZP.271.14.2025.EPI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001