See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Licencji Systemu Zarządzania Bazą Danych (SZBD
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji kompatybilnej z systemem oprogramowania do przygotowania leków cytostatycznych w ramach przedsięwzięcia realizowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”- parametry wymagane. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 wraz z wymaganymi parametrami stanowiącymi załącznik nr 1a do Zaproszenia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 1 pakietu (części) stanowiącego zakres parametrów spójnych, wymaganych w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. Złożenie przez Wykonawcę oferty wariantowej skutkuje odrzuceniem oferty Wykonawcy. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych. Rozliczenia między Zamawiającym, a Wykonawcą prowadzone są w walucie PLN. Do spraw nieuregulowanych w niniejszej treści zapytania zastosowanie mają przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych oraz Kodeksu Cywilnego.
Vorherige Bekanntmachung: 374383-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji kompatybilnej z systemem oprogramowania do przygotowania leków cytostatycznych w ramach przedsięwzięcia realizowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”- parametry wymagane. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 wraz z wymaganymi parametrami stanowiącymi załącznik nr 1a do Zaproszenia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 1 pakietu (części) stanowiącego zakres parametrów spójnych, wymaganych w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. Złożenie przez Wykonawcę oferty wariantowej skutkuje odrzuceniem oferty Wykonawcy. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia walutach obcych. Rozliczenia między Zamawiającym, a Wykonawcą prowadzone są w walucie PLN.