2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ademluchtcilinders
Beschreibung: Wij zijn op zoek naar een leverancier voor het leveren van ademluchtcilinders. In de periode van 2026 t/m 2029 wordt elk jaar een batch van 660 ademluchtcilinders inclusief cilinderhoezen geleverd. Deze levering vindt plaats in de maand februari op locatie brandweerkazerne Bergen op Zoom. Optioneel is het mogelijk om in 2030 nog één batch van 660 ademluchtcilinders inclusief cilinderhoezen te leveren. Levering van in totaal 2640 ademluchtcilinders inclusief cilinderhoezen verspreid over 4 jaar (2026-2029) + optioneel 660 ademluchtcilinders inclusief cilinderhoezen (2030).
Interne Kennung: P25-0040
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111100 Atemschutzgeräte für die Brandbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel is het mogelijk om in 2030 nog één batch van 660 ademluchtcilinders inclusief cilinderhoezen te leveren.