401693-2025 - Wettbewerb
Polen – Berufsausbildung – Przeprowadzenie szkoleń zawodowych w ramach projektu pn. „Transformacja zawodowa w ZS4 w Rudzie Śląskiej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie szkoleń zawodowych w ramach projektu pn. „Transformacja zawodowa w ZS4 w Rudzie Śląskiej”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń zawodowych wraz z egzaminami dla uczestników/uczestniczek projektu „Transformacja zawodowa w ZS4 w Rudzie Śląskiej”: Nazwa szkolenia zawodowego 1) Kurs Avid Pro Tools 101 - Pro Tools Fundamentals poziom I - liczba osób 36 Kurs Avid Pro Tools 110 - Pro Tools Fundamentals poziom II - liczba osób 35 Kurs Avid Pro Tools 130 for Game Audio - liczba osób 36 2) Warsztaty „Akustyka wnętrz" - liczba osób 35 3) Kurs lutowania powierzchniowego (miękkiego) - liczba osób 26 Szczegóły w SWZ.
Interne KennungAP.271.32.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Kurs Avid Pro Tools 101 – Pro Tools Fundamentals poziom I (wersja kursu na rok 2023 lub nowsza); Kurs Avid Pro Tools 110 – Pro Tools Fundamentals poziom II (wersja kursu na rok 2023 lub nowsza), Kurs Avid Pro Tools 130 for Game Audio (wersja kursu na rok 2021 lub nowsza)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursów Pro Tools w 3 poziomach zaawansowania. Szczegóły
Interne KennungAP.271.32.2025 cz. nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Warsztaty „Akustyka wnętrz”
BeschreibungMinimalny zakres tematyczny szkolenia: • Działanie ustrojów akustycznych, • Metody wykonywania adaptacji akustycznych pomieszczeń odsłuchowych, • Propagacja niskich częstotliwości w pomieszczeni, • Wady akustyczne niskich częstotliwości, • Pomiar czasu pogłosu i pozostałych parametrów akustycznych wnętrz. Szczegóły w SWZ.
Interne KennungAP.271.32.2025 cz. nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Kurs lutowania powierzchniowego (miękkiego).
BeschreibungMinimalny zakres tematyczny szkolenia: • Procesy fizyczne – kapilarność, zwilżalność, adhezja, kohezja wpływające na jakość lutowania, • Lutowanie SMD – technologia montażu powierzchniowego, w tym metoda 952, • Materiały lutownicze – luty i topniki, ich rodzaje i właściwości, • Stacje lutownicze – typy i zastosowania w różnych technikach lutowania, • Mikroskop do SMD – funkcje i znaczenie w kontroli jakości, • Obudowy SMD – rodzaje i wpływ na proces lutowania, • Jakość lutowania – normy i wymagania dla montażu SMD i PTH, • Kontrola połączeń – metody badań wizualnych i oceny jakości, • Zasady posługiwania się lutownicą grotową oraz stacją lutowniczą na gorące powietrze Hot-Air podczas montażu i demontażu elementów typu SMD, • Zajęcia praktyczne. Szczegóły opis przedmiotu zamówienia w SWZ.
Interne KennungAP.271.32.2025 cz. nr 3