2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur flexibele arbeidskrachten (uitzendkrachten)
Beschreibung: De opdracht betreft het afsluiten van een Raamovereenkomst met betrekking tot de inhuur van flexibele arbeidskrachten (‘uitzendkrachten’) voor diverse uitvoerende werkzaamheden als afvalinzameling voor NV ROVA Holding in de regio’s Eemland (vestiging ROVA Amersfoort), IJssel-Vecht (vestigingen ROVA Zwolle en Steenwijk) en Achterhoek (vestiging ROVA Winterswijk). Zie aanbestedingsleidraad
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inhuur flexibele arbeidskrachten
Beschreibung: inhuur flexibele opdrachten zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht is voor 4 jaar en kan vervolgens maximaal 3 x 2 jaar verlengd worden