See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky potravin pro PNKM
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je zavedení Dynamického nákupního systému na dodávky potravin (dále jen DNS). Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech dle provozních potřeb zadavatele. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS zadavatel předpokládá od jednotek až po desítky jednotek v konkrétní veřejné zakázce. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, hodnotící kritéria a obchodní a smluvní podmínky budou podrobně vymezeny vždy ve Výzvě k podání nabídek na konkrétní dílčí veřejné zakázky ve smyslu § 141 ZZVZ.
Interne Kennung: VZ0216231
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: kategorie 8 - Drůbeží a ryby
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka chlazeného a mrazeného drůbežího a králičího masa, ryb a produktů z nich.
Interne Kennung: VZ0216231-8
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15119100 Kaninchenfleisch, 15119600 Fischfleisch, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0006
Titel: kategorie 6 - Masné výrobky
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka masných výrobků a lahůdek: o šunka, salám, paštiky, párky, špekáčky, klobásy, jelita, tlačenky, škvarky, aspiky, sádlo aj.
Interne Kennung: VZ0216231-6
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894700 Feinkost
Los: LOT-0005
Titel: kategorie 5 - Mléčné výrobky a tuky
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka majonézy, pomazánek, sójových, bílkovinných a mléčných výrobků: o sýry, jogurty, mléko, podmáslí, kefír, máslo, smetana, šlehačka, o bezlaktózové produkty – jogurty, mléko, sýry, tvaroh, aj., sójové produkty – jogurty, aj.
Interne Kennung: VZ0216231-5
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15871273 Mayonnaise, 15871274 Brotaufstriche, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0004
Titel: kategorie 4 - Pečivo
Beschreibung: Předmětem této kategorie jsou pekárenské a cukrářské výrobky včetně trvanlivých výrobků: o droždí, o slané pečivo (chléb, rohlíky, housky, bagety, veky aj.), o sladké pečivo (koláče, vánočky, mazance, záviny, bábovky, loupáky, koblihy, buchty aj.) o cukroví.
Interne Kennung: VZ0216231-4
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0003
Titel: kategorie 3 - Koloniál
Beschreibung: Předmětem této kategorie jsou: - sterilované a konzervované potraviny (kompoty, zeleninové a rybí konzervy, sterilované houby, hořčice, kečup aj.), - koření a dochucovadla (kořenící směsi, bylinky, sůl, ocet, omáčky, bujóny aj.), - těstoviny, luštěniny, obiloviny, smíšené potraviny (mouka, cukr, med, džemy, sušené ovoce, výrobky z obilovin aj.), - cukrovinky a pochutiny (sušenky, oplatky, perníčky, čokoládové tyčinky), - nápoje (káva, čaj, minerální vody, ovocné šťávy, limonády, džusy), tuky (oleje), - bezlepkové produkty (mouka, těstoviny přílohové, těstoviny polévkové, oplatky, piškoty, puding aj.), - nízkosacharidové produkty (piškoty, sterilované a konzervované potraviny (kompoty, přesnídávky aj.), - sójové produkty (sójové nudličky aj.), proteinové výrobky (proteinové tyčinky) aj.
Interne Kennung: VZ0216231-3
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15980000 Alkoholfreie Getränke
Los: LOT-0007
Titel: kategorie 7 - Maso vepřové a hovězí
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka vepřového a hovězího masa, játra.
Interne Kennung: VZ0216231-7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15114000 Innereien, 15113000 Schweinefleisch, 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Los: LOT-0002
Titel: kategorie 2 - Polotovary
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka mražených výrobků: -mražené polotovary (ryby, sýry, zelenina, veganské výrobky) aj.
Interne Kennung: VZ0216231-2
Haupteinstufung (cpv): 15894000 Verarbeitete Lebensmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0009
Titel: kategorie 9 - Vejce
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka vajec.
Interne Kennung: VZ0216231-9
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0001
Titel: kategorie 1 - Mražená zelenina a ovoce
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka mražené zeleniny, ovoce a hub.
Interne Kennung: VZ0216231-1
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0010
Titel: kategorie 10 - Ovoce a zelenina
Beschreibung: Předmětem této kategorie je dodávka ovoce, zeleniny a upravené zeleniny
Interne Kennung: VZ0216231-10
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst