See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja zadania: Zielone ławki na Rynku Kościuszki – Budżet Obywatelski 2023
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż elementów małej architektury wraz z nasadzeniami roślin w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023, na podstawie wykonanego projektu. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Prace ujęte w Przedmiarze robót (zał. nr 11). a) Rozbiórkę istniejących elementów małej architektury oraz jej wywóz do miejsca składowania. b) Dostawę i montaż elementów małej architektury. c) Dostawę roślin wraz z usługą sadzenia w donicach. 2) Roczną pielęgnację wykonanych nasadzeń roślin. a) Zamawiający wymaga aby osoba nadzorująca osoby wykonujące prace o charakterze technicznym, posiadała wykształcenie co najmniej na poziomie szkoły średniej w zakresie ogrodnictwa lub rolnictwa lub architektury krajobrazu oraz posiadała doświadczenie zawodowe przy pielęgnacji terenów zieleni zorganizowanej co najmniej 12 miesięcy.
Interne Kennung: DGK-IV.271.104.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113600 Bänke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45212100 Freizeiteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001