2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém skenovacího elektronového mikroskopu s fokusovaným iontovým svazkem pro přípravu vzorků pro tomografii atomovou sondou
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka elektronového mikroskopu s fokusovaným iontovým svazkem (FIB-SEM) včetně veškerého příslušenství, instalace, softwaru a souvisejících činností. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže vymezen v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38511000 Elektronenmikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1