401751-2026 - Ergebnis
Polen – Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen – Świadczenie usługi sprzedaży biletów lotniczych, kolejowych i autobusowych na potrzeby CNK w latach 2026-2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi sprzedaży biletów lotniczych, kolejowych i autobusowych na potrzeby CNK w latach 2026-2029
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: rezerwacja, sprzedaż i sukcesywne dostawy biletów lotniczych, kolejowych i autokarowych na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie samolotami rejsowymi, pociągami i autokarami objętymi regularnymi połączeniami lub pośrednictwo w nabywaniu usług pasażerskich dla Centrum Nauki Kopernik, a także zapewnienie pośrednictwa w formalnościach wizowych (wizowanie paszportu tj. przekazanie informacji dotyczących warunków uzyskania wizy, pomoc w wypełnieniu wniosku wizowego i skompletowaniu wymaganych dokumentów, przekazywanie skanów dokumentów, odbiór i dostarczanie kompletu oryginałów dokumentów i paszportu z wskazanego przez Zamawiającego adresu na terenie Warszawy, przekazanie do właściwych konsulatów. W wyznaczonym terminie, po przyznaniu wizy, odbiór zawizowanego paszportu i dostarczenie pod wskazany przez Zamawiającego adres na terenie Warszawy (zgodnie z trybem rozpatrywania sprawy).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr, 60200000 Schienentransport/-beförderung, 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w niniejszym postępowaniu przewiduje możliwość udzielania zamówień, stanowiących nie więcej niż 20 % wartości zamówienia podstawowego i polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres tych zamówień obejmować będzie usługi opisane w zał. nr 1 do SWZ. Warunki, na jakich zostaną udzielone zamówienia podobne: zostaną udzielone po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą, a ich wartość zostanie ustalona w oparciu o kosztorys ofertowy/ceny jednostkowe z zamówienia podstawowego, z uwzględnieniem wskaźnika waloryzacji, w odniesieniu do art. 305 pkt. 1 ustawy Pzp w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp.