See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa infrastruktury serwerowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 szt. serwerów na potrzeby wymiany istniejącej infrastruktury serwerowej (serwerów z lat 2014-2020) pod środowisko wirtualizacyjne Funduszu. Nowe serwery są niezbędne do instalacji i uruchomienia najnowszych wersji oprogramowania VMware, zapewniając modernizację i zwiększoną wydajność istniejącego środowiska wirtualizacyjnego. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów wraz z min. 4-letnim wsparciem technicznym producenta w ramach gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki i zasady oraz zakres i wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia i w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 172343-2026
Interne Kennung: BZP/ZP/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001