401771-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzwerkinfrastruktur – Dostawa urządzeń serwerowo – sieciowych do serwerowni Zamawiającego wraz z ich wdrożeniem i uruchomieniem.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń serwerowo – sieciowych do serwerowni Zamawiającego wraz z ich wdrożeniem i uruchomieniem.
BeschreibungWykonanie Przedmiotu zamówienia obejmuje m.in. dostawę, wdrożenie (instalację oraz konfigurację) i uruchomienie urządzeń: 1) 2 szt. przełączników rdzeniowych 25GB 48 portowych SFP28 do PDC – Przełącznik TYP 1; 2) 2 szt. przełączników dystrybucyjnych 10Gb 48 portowych SFP+ do PDC – Przełącznik TYP 2; 3) 2 szt. przełączników dystrybucyjnych 10Gb 24 portowych SFP+ do PDC – Przełącznik TYP 3; 4) 10 szt. przełączników accessowych 48 portów 1Gb Ethernet (w tym 8 szt. do PDC i 2 szt. do SDC) – Przełącznik TYP 4; 5) 2 szt. przełączników accessowych 24 portów 1GB Ethernet do działu IT w PDC – Przełącznik TYP 5; 6) 2 szt. przełączników rdzeniowych 25GB 18 portowych SFP28 do SDC – Przełącznik TYP 6; 7) 3 szt. serwerów jednoprocesorowych 32 rdzeniowych do SDC. 8) 1 szt. macierzy do SDC. 9) 1 szt. deduplikatora do SDC. 10) 2 szt. przełączników SAN 24 portowych 32Gb do SDC – Przełącznik SAN. Szczegółowe informacje dot. urządzeń oraz zasad ich wdrożenia (instalacji oraz konfiguracji) określa Opis przedmiotu zamówienia oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungBDG-ZZP.082.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48800000 Informationssysteme und Server, 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa urządzeń serwerowo – sieciowych do serwerowni Zamawiającego wraz z ich wdrożeniem i uruchomieniem