See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een labo voor het uitvoeren van proeven m.b.t. uit te voeren en in uitvoering zijnde wegen-en rioleringswerken en opmaak sloopopvolgingsplannen voor infrastructuur en gebouwen.
Beschreibung: Aanstellen van een labo voor het uitvoeren van proeven m.b.t. uit te voeren en in uitvoering zijnde wegen-en rioleringswerken en opmaak sloopopvolgingsplannen voor infrastructuur en gebouwen.
Interne Kennung: PPP03N-1019/5093/CAD-2025-040
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Proeven op funderingen en verhardingen
Beschreibung: Proeven op funderingen en verhardingen
Interne Kennung: CAD-2025-040_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen, 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 71632200 Zerstörungsfreie Prüfungen
Los: LOT-0002
Titel: Nazicht asfaltverharding op aanwezigheid teehoudende producten
Beschreibung: Nazicht asfaltverharding op aanwezigheid teehoudende producten
Interne Kennung: CAD-2025-040 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71632200 Zerstörungsfreie Prüfungen
Los: LOT-0003
Titel: Slagsondes en plaatproeven
Beschreibung: Slagsondes en plaatproeven
Interne Kennung: CAD-2025-040 3_3
Haupteinstufung (cpv): 71335000 Technische Studien
Los: LOT-0004
Titel: Opmaak sloopopvolgingsplan (SOP)
Beschreibung: Opmaak sloopopvolgingsplan (SOP)
Interne Kennung: CAD-2025-040 4_4
Haupteinstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
Los: LOT-0005
Titel: Opmaak infiltratiestudie
Beschreibung: Opmaak infiltratiestudie
Interne Kennung: CAD-2025-040 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Plaatsen peilbuizen voor het opmeten/monitoren van de grondwatertafel
Beschreibung: Plaatsen peilbuizen voor het opmeten/monitoren van de grondwatertafel
Interne Kennung: CAD-2025-040 6_6