2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chauffeursdiensten provincie Flevoland
Beschreibung: Provincie Flevoland is voornemens om op korte termijn een Europese openbare aanbesteding te publiceren voor het afsluiten van een raamovereenkomst voor chauffeursdiensten. De opdracht is bedoeld voor het vervoer van de directie en de leden van Gedeputeerde Staten van de provincie Flevoland. € 550.000
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer