401931-2026 - Ergebnis
Polen – Streamer-Laufwerk – Dostawa sprzętu komputerowego dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.16.2026)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.16.2026)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla IFJ PAN w Krakowie, w tym: a) Zadanie nr 1 - dostawa biblioteki taśmowej (kod CPV: 30233160-0); b) Zadanie nr 2 - dostawa komputerów przenośnych (kod CPV: 30213100-6). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr: 1A i 1B do SWZ.
Interne KennungDZP.260.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - dostawa biblioteki taśmowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa biblioteki taśmowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ.
Interne KennungDZP.260.16.2026 (Część nr 1)
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - dostawa komputerów przenośnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1B do SWZ.
Interne KennungDZP.260.16.2026 (Część nr 2)
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer