401932-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Zajišťování ostrahy vnějších a vnitřních prostor objektů skupiny VODA Želivka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajišťování ostrahy vnějších a vnitřních prostor objektů skupiny VODA Želivka
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění fyzické ostrahy objektů ve vlastnictví Skupiny VODA Želivka, tj. ostraha dvou areálů v rozmezí 18:00–6:00 hodin, pondělí až neděle vč. svátků a ostraha objektů štolového přivaděče v nepřetržitém režimu 24/7.
Interne KennungVZ2025004
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79715000 Streifendienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na tuto veřejnou zakázku, a to navýšením doby ostrahy od 6:00 do 18:00 hodin pro areály uvedené v příloze č. 5 návrhu smlouvy. K této změně může dojít z důvodu stavu nebezpečí, nouzového stavu, stavu ohrožení státu, válečného stavu nebo v případě ohrožení objektů uvedených v příloze č. 5 návrhu smlouvy. Tato změna nebude měnit celkovou povahu veřejné zakázky. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená smlouva o poskytnutí služeb vybraným dodavatelem bude ukončena odstoupením od smlouvy z některého z výčtu důvodů uvedených ve smlouvě. Nastane-li některý z případů odstoupení od smlouvy popsaných výše, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s novým dodavatelem. Tímto dodavatelem bude subjekt, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré podmínky účasti v zadávacím řízení a v rámci hodnocení nabídek této veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně následujícím za dodavatelem, který původně předmět plnění veřejné zakázky prostřednictvím smlouvy realizoval. Předpokladem pro uzavření smlouvy s novým dodavatelem je souhlas nového dodavatele s uzavřením smlouvy a posouzení nabídky nového dodavatele s ohledem na její ekonomickou výhodnost.