40194-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu jednorazowego, płynów dializacyjnych i materiałów endoskopowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego, płynów dializacyjnych i materiałów endoskopowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa sprzętu jednorazowego, płynów dializacyjnych i materiałów endoskopowych - w 57 zadaniach
Vorherige Bekanntmachung: 594270-2025
Interne Kennung: 15/Zp/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 51 - woda, wkłucia, prowadnica
Beschreibung: Część nr 51 - woda, wkłucia, prowadnica
Interne Kennung: Część nr 51 - woda, wkłucia, prowadnica
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 52 - zestawy do wkłuć centralnych z technologią Arrowg+ard
Beschreibung: Część nr 52 - zestawy do wkłuć centralnych z technologią Arrowg+ard
Interne Kennung: Część nr 52 - zestawy do wkłuć centralnych z technologią Arrowg+ard
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 53 - akcesoria do laktatora Symphony Medela
Beschreibung: Część nr 53 - akcesoria do laktatora Symphony Medela
Interne Kennung: Część nr 53 - akcesoria do laktatora Symphony Medela
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 54 - sprzęt endoskopowy
Beschreibung: Część nr 54 - sprzęt endoskopowy
Interne Kennung: Część nr 54 - sprzęt endoskopowy
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 55 - testy ureazowe
Beschreibung: Część nr 55 - testy ureazowe
Interne Kennung: Część nr 55 - testy ureazowe
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 56 -akcesoria endoskopowe
Beschreibung: Część nr 56 -akcesoria endoskopowe
Interne Kennung: Część nr 56 -akcesoria endoskopowe
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 57 -kleszczyki i igła endoskopowa
Beschreibung: Część nr 57 -kleszczyki i igła endoskopowa
Interne Kennung: Część nr 57 -kleszczyki i igła endoskopowa