See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Hurtową sprzedaż wody z urządzeń będących w posiadaniu AQUANET S.A. z siedzibą w Poznaniu dla Gminy Tarnowo Podgórne”.
Beschreibung: Postępowanie prowadzone będzie w trybie zamówienia z wolnej ręki, o którym mowa w art. 213 ust. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 a) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm., zwaną dalej: „Pzp”
Interne Kennung: 7/ZP/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65110000 Wasserversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Postępowanie prowadzone będzie w trybie zamówienia z wolnej ręki, o którym mowa w art. 213 ust. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 a) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm., zwaną dalej: „Pzp” lub „Prawem zamówień publicznych”) o wartości szacunkowej powyżej progów UE ustalonych na podstawie art. 3 Pzp.