402003-2025 - Wettbewerb
Belgien – Computeranlagen und Zubehör – QMMO25-3641 - raamovereenkomst voor de levering van Apple hardware en bijhorende support
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelQMMO25-3641 - raamovereenkomst voor de levering van Apple hardware en bijhorende support
BeschreibungQMMO25-3641 - raamovereenkomst voor de levering van Apple hardware en bijhorende support voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde
Interne KennungQMMO25-3641
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelQMMO25-3641 - 1
BeschreibungQMMO25-3641- Raamovereenkomst voor de levering van apple hardware en support voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Prins Leopold Instituut voor Tropische Geneeskunde
Interne Kennung1