40203-2025 - Ergebnis
Polen – Charterung von Schiffen – Czarter jednostki pływającej wraz z załogą w celu odbycia dwóch rejsów na Svalbard w 2025 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Czarter jednostki pływającej wraz z załogą w celu odbycia dwóch rejsów na Svalbard w 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest czarter jednostki pływającej wraz z załogą w celu odbycia dwóch rejsów na Svalbard w 2025 r., w tym: – przetransportowania osób i ładunków na trasie: dowolny port morski na terytorium RP – Svalbard – dowolny port morski na terytorium RP; – przetransportowania osób i ładunków na trasach lokalnych na terytorium Svalbardu. Planowane terminy i czas trwania rejsów: 1) Rejs 1: Czerwiec 2025 r. - ok. 21 dni w przypadku realizacji wyłącznie rejsu w celu transportu osób i towarów do PSP Hornsund i Longyearbyen (zamówienie gwarantowane); - dodatkowo w trakcie realizacji Rejsu 1 transport ładunku i osób do polskiej stacji terenowej na trasie Longyearbyen - Kaffioyra (Opcja 1). 2) Rejs 2: Sierpień/Wrzesień 2025 r.: - ok. 22 dni przy realizacji wyłącznie rejsów w celu transportu osób i towarów do PSP Hornsund, Longyearbyen i NyAlesund (zamówienie gwarantowane). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do dokumentów zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: ZP-07-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63726400 Charterung von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest czarter jednostki pływającej wraz z załogą w celu odbycia dwóch rejsów na Svalbard w 2025 r., w tym: – przetransportowania osób i ładunków na trasie: dowolny port morski na terytorium RP – Svalbard – dowolny port morski na terytorium RP; – przetransportowania osób i ładunków na trasach lokalnych na terytorium Svalbardu. Planowane terminy i czas trwania rejsów: 1) Rejs 1: Czerwiec 2025 r. - ok. 21 dni w przypadku realizacji wyłącznie rejsu w celu transportu osób i towarów do PSP Hornsund i Longyearbyen (zamówienie gwarantowane); - dodatkowo w trakcie realizacji Rejsu 1 transport ładunku i osób do polskiej stacji terenowej na trasie Longyearbyen - Kaffioyra (Opcja 1). 2) Rejs 2: Sierpień/Wrzesień 2025 r.: - ok. 22 dni przy realizacji wyłącznie rejsów w celu transportu osób i towarów do PSP Hornsund, Longyearbyen i NyAlesund (zamówienie gwarantowane). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe wymagania związane z realizacją zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do jednorazowego zwiększenia zakresu Rejsu 1 zlecając w trakcie realizacji Rejsu 1 transport ładunku i osób do polskiej stacji terenowej na trasie Longyearbyen - Kaffioyra (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji składając odpowiednie oświadczenie drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej Wykonawcy w terminie minimum 28 dni przed planowanym rozpoczęciem Rejsu 1. Jeżeli Zamawiający w tym terminie nie złoży oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, realizacja Rejsu 1 odbywać się będzie wg harmonogramu jak dla zamówienia gwarantowanego. Jeżeli Zamawiający złoży oświadczenie o skorzystaniu z prawa Opcji nr 1 w wymaganym terminie, realizacja Rejsu 1 odbywać się będzie według harmonogramu jak dla zamówienia gwarantowanego z Opcją nr 1.