2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA 01-26 Arbodienstverlening en vitaliteit provincie Flevoland
Beschreibung: Provincie Flevoland is voornemens een aanbesteding te publiceren teneinde de samenwerking met een arbodienstverlener aan te gaan, die zich presenteert en kenmerkt als samenwerkingspartner op het gebied van bedrijfsgezondheidszorg en vitaliteit. In de basis dienstverlening ondersteunt de arbodienstverlener de provincie Flevoland met een ontzorgende vorm van geïntegreerde verzuimbegeleiding. Dit betekent, dat de insteek van de arbodienstverlener ondersteunend en activerend is richting de medewerker en leidinggevende. De leidinggevende blijft in de lead en de arbodienstverlener is in een vroeg stadium actief betrokken. De arbodienstverlener biedt deskundigheid, advies en concrete handvatten waarmee medewerker en leidinggevende actiegericht kunnen handelen. Dit kan ook de mogelijkheid van (interne) specialistische bedrijfsgezondheidszorg zijn. De arbodienstverlener kijkt naar mogelijkheden, adviseert en stimuleert betrokkenen om deze mogelijkheden ook daadwerkelijk te benutten. Tussen de 1 - en 4 miljoen euro
Interne Kennung: PFL - 3467682
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge