See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów przenośnych dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych, zwanych dalej „sprzętem”, dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji: 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30213100-6 (komputery przenośne). 3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę komputerów przenośnych w ilościach: 1) dla zamówienia podstawowego: 3 komputery przenośne, 2) dla zamówienia objętego prawem opcji: maksymalnie 3 komputery przenośne. 4. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji: 1) Rodzaj i maksymalna liczba sprzętu, przewidziana do zakupu w ramach prawa opcji: została określona w pkt 4 Formularza ofertowego - załącznika nr 1 do SWZ. 2) Zamówienia w ramach prawa opcji będą realizowane na takich samych warunkach jak zawarte w zamówieniu podstawowym, w cenach zamówienia podstawowego zaproponowanych przez Wykonawcę w pkt 4 Formularza ofertowego – załącznika nr 1 do SWZ. 3) Zamawiający zastrzega prawo do realizacji prawa opcji (w pełnym lub niepełnym zakresie ilościowym wskazanym w pkt 4 Formularza ofertowego – załącznika nr 1 do SWZ), gdy w terminie realizacji zamówienia podstawowego, złoży Wykonawcy drogą elektroniczną stosowne oświadczenie woli w zakresie skorzystania z prawa opcji. 4) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego, w przypadku: a) niezłożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli, dotyczącego prawa opcji (rezygnacja z tej części zamówienia); b) niepełnego wykorzystania zakresu ilościowego w ramach prawa opcji. 5) Przewidziane w ppkt 4 lit. a i b, rezygnacja oraz niepełne wykorzystanie zakresu ilościowego (opcja), spowodują odpowiednią zmianę ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy (zgodnie z wyceną Wykonawcy zawartą w Formularzu ofertowym – załączniku nr 1 do SWZ. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. 6) Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż wskazany w rozdziale IV pkt 1 ppkt 2) SWZ. 7) Postanowienia projektu umowy (załącznika nr 5 do SWZ) dotyczące zamówienia podstawowego mają zastosowanie do zamówienia objętego prawem opcji, jeżeli nie zastrzeżono inaczej.
Vorherige Bekanntmachung: 165007-2026
Interne Kennung: 5B10.291.1.19.2026.AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów przenośnych dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji.
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych, zwanych dalej „sprzętem”, dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji: 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30213100-6 (komputery przenośne). 3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę komputerów przenośnych w ilościach: 1) dla zamówienia podstawowego: 3 komputery przenośne, 2) dla zamówienia objętego prawem opcji: maksymalnie 3 komputery przenośne.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji: 1) Rodzaj i maksymalna liczba sprzętu, przewidziana do zakupu w ramach prawa opcji: została określona w pkt 4 Formularza ofertowego - załącznika nr 1 do SWZ. 2) Zamówienia w ramach prawa opcji będą realizowane na takich samych warunkach jak zawarte w zamówieniu podstawowym, w cenach zamówienia podstawowego zaproponowanych przez Wykonawcę w pkt 4 Formularza ofertowego – załącznika nr 1 do SWZ. 3) Zamawiający zastrzega prawo do realizacji prawa opcji (w pełnym lub niepełnym zakresie ilościowym wskazanym w pkt 4 Formularza ofertowego – załącznika nr 1 do SWZ), gdy w terminie realizacji zamówienia podstawowego, złoży Wykonawcy drogą elektroniczną stosowne oświadczenie woli w zakresie skorzystania z prawa opcji. 4) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego, w przypadku: a) niezłożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli, dotyczącego prawa opcji (rezygnacja z tej części zamówienia); b) niepełnego wykorzystania zakresu ilościowego w ramach prawa opcji. 5) Przewidziane w ppkt 4 lit. a i b, rezygnacja oraz niepełne wykorzystanie zakresu ilościowego (opcja), spowodują odpowiednią zmianę ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy (zgodnie z wyceną Wykonawcy zawartą w Formularzu ofertowym – załączniku nr 1 do SWZ. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. 6) Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż wskazany w rozdziale IV pkt 1 ppkt 2) SWZ. 7) Postanowienia projektu umowy (załącznika nr 5 do SWZ) dotyczące zamówienia podstawowego mają zastosowanie do zamówienia objętego prawem opcji, jeżeli nie zastrzeżono inaczej.