2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantscontrole & fiscale dienstverlening
Beschreibung: De accountantscontrole en de fiscale dienstverlening moeten worden uitgevoerd met ingang van boekjaar 2027. Onder accountantscontrole wordt minimaal verstaan: 1. Controle jaarrekening 2. Controle bedrijfsverslag (welke aangeleverd wordt aan ILT) 3. Uitvoeren van de natuurlijk adviesfunctie 4. Optioneel: controle voor en verstrekken van andere assurance verklaringen. Onder fiscale dienstverlening wordt minimaal verstaan: 1. Opstellen en opbouwen van de fiscale positie (VPB) 2. Opstellen en indienen van de aangifte vennootschapsbelasting. 3. Intermediair richting Belastingdienst. 4. Op verzoek verstrekken van fiscale advisering. Zie hiervoor de aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Accountantscontrole
Beschreibung: De accountantscontrole moet worden uitgevoerd met ingang van boekjaar 2027. Onder accountantscontrole wordt minimaal verstaan: 1. Controle jaarrekening 2. Controle bedrijfsverslag (welke aangeleverd wordt aan ILT) 3. Uitvoeren van de natuurlijk adviesfunctie 4. Optioneel: controle voor en verstrekken van andere assurance verklaringen. €1.200.000,00
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opties worden bij aankondiging van opdracht gepubliceerd.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Fiscale dienstverlening
Beschreibung: De fiscale dienstverlening moet worden uitgevoerd met ingang van boekjaar 2027. Onder fiscale dienstverlening wordt minimaal verstaan: 1. Opstellen en opbouwen van de fiscale positie (VPB) 2. Opstellen en indienen van de aangifte vennootschapsbelasting. 3. Intermediair richting Belastingdienst. 4. Op verzoek verstrekken van fiscale advisering. €460.000,00
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
402065-2026 - Competition
Netherlands – Accounting, auditing and fiscal services – Accountantscontrole & fiscale dienstverlening
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79200000 Accounting, auditing and fiscal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Accountantscontrole
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 79200000 Accounting, auditing and fiscal services
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 79220000 Fiscal services