See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nové zdravotní středisko Čeřovka
Beschreibung: Hlavním cílem studie je zpracování návrhu areálu nového zdravotního střediska Čeřovka jehož hlavní část bude představovat novostavba objektu polikliniky a rekonstrukce stávajícího objektu “Čeřovka”, který se stane funkční součástí areálu, viz stavební program. Mimo jiné bude řešena podoba navazujícího prostranství jak uvnitř areálu (vč. ploch pro parkování), tak i předprostor objektu Čeřovka – ulice Pražská, do které bude orientován i hlavní vstup areálu. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky
Interne Kennung: CER
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hlavním cílem soutěže je zpracování návrhu areálu nového zdravotního střediska Čeřovka jehož hlavní část bude představovat novostavba objektu polikliniky a rekonstrukce stávajícího objektu “Čeřovka”, který se stane funkční součástí areálu, viz stavební program. Mimo jiné bude řešena podoba navazujícího prostranství jak uvnitř areálu (vč. ploch pro parkování), tak i předprostor objektu Čeřovka – ulice Pražská, do které bude orientován i hlavní vstup areálu. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Hlavním cílem soutěže je zpracování návrhu areálu nového zdravotního střediska Čeřovka jehož hlavní část bude představovat novostavba objektu polikliniky a rekonstrukce stávajícího objektu “Čeřovka”, který se stane funkční součástí areálu, viz stavební program. Mimo jiné bude řešena podoba navazujícího prostranství jak uvnitř areálu (vč. ploch pro parkování), tak i předprostor objektu Čeřovka – ulice Pražská, do které bude orientován i hlavní vstup areálu. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky