See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB
Beschreibung: zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB z podziałem na (9) dziewięć części: Część nr 1 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Halinowie; Część nr 2 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Hołownie; Część nr 3 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Piasecznie; Część nr 4 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Leszczach; Część nr 5 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Michałowie; Część nr 6 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Kielnikach-Przymiłowicach; Część nr 7 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Kielcach; Część nr 8 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CMR PIG-PIB w Chmielniku; Część nr 9 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do Oddziału PIG-PIB we Wrocławiu. Opis przedmiotu zamówienia dla części 1-9 zawiera wykaz dostaw (liczbę skrzynek), które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.1-1.9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1-9; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-9.
Vorherige Bekanntmachung: 148310-2026
Interne Kennung: EDZ.26.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03419100 Nutzholzerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Halinowie
Beschreibung: Zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB z podziałem na (9) dziewięć części: Część nr 1 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Halinowie Opis przedmiotu zamówienia dla części 1 zawiera wykaz dostaw (liczbę skrzynek), które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-9.
Interne Kennung: EDZ.26.9.2026 cz. 1
Menge: 2 680 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamówienie w ramach prawa opcji – 3900 szt. Zamawiający będzie korzystał z opcji zgodnie z harmonogramem dostaw. O zamiarze skorzystania z części zamówienia objętej prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, które zostanie przekazane Wykonawcy drogą elektroniczną na adres podany do kontaktu z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający zastrzega nie wykorzystanie opcji w całości.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Hołownie
Beschreibung: Zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB z podziałem na (9) dziewięć części: Część nr 2 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Hołownie Opis przedmiotu zamówienia dla części 2 zawiera wykaz dostaw (liczbę skrzynek), które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-9.
Interne Kennung: EDZ.26.9.2026 cz. 2
Menge: 2 000 Stück
Beschreibung der Optionen: zamówienie w ramach prawa opcji – 2000 szt. Zamawiający będzie korzystał z opcji zgodnie z harmonogramem dostaw. O zamiarze skorzystania z części zamówienia objętej prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, które zostanie przekazane Wykonawcy drogą elektroniczną na adres podany do kontaktu z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający zastrzega nie wykorzystanie opcji w całości.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Piasecznie;
Beschreibung: Zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB z podziałem na (9) dziewięć części: Część nr 3 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Piasecznie; Opis przedmiotu zamówienia dla części 3 zawiera wykaz dostaw (liczbę skrzynek), które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-9.
Interne Kennung: EDZ.26.9.2026 cz. 3
Menge: 4 730 Stück
Beschreibung der Optionen: zamówienie w ramach prawa opcji – 4100 szt. Zamawiający będzie korzystał z opcji zgodnie z harmonogramem dostaw. O zamiarze skorzystania z części zamówienia objętej prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, które zostanie przekazane Wykonawcy drogą elektroniczną na adres podany do kontaktu z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający zastrzega nie wykorzystanie opcji w całości.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Leszczach
Beschreibung: Zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB z podziałem na (9) dziewięć części: Część nr 4 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Leszczach; Opis przedmiotu zamówienia dla części 4 zawiera wykaz dostaw (liczbę skrzynek), które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 4; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-9.
Interne Kennung: EDZ.26.9.2026 cz. 4
Menge: 4 600 Stück
Beschreibung der Optionen: zamówienie w ramach prawa opcji – 7140 szt. Zamawiający będzie korzystał z opcji zgodnie z harmonogramem dostaw. O zamiarze skorzystania z części zamówienia objętej prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, które zostanie przekazane Wykonawcy drogą elektroniczną na adres podany do kontaktu z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający zastrzega nie wykorzystanie opcji w całości.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Michałowie
Beschreibung: Zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB z podziałem na (9) dziewięć części: Część nr 5 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Michałowie; Opis przedmiotu zamówienia dla części 5 zawiera wykaz dostaw (liczbę skrzynek), które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 5; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-9.
Interne Kennung: EDZ.26.9.2026 cz. 5
Menge: 4 140 Stück
Beschreibung der Optionen: zamówienie w ramach prawa opcji – 3960 szt. Zamawiający będzie korzystał z opcji zgodnie z harmonogramem dostaw. O zamiarze skorzystania z części zamówienia objętej prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, które zostanie przekazane Wykonawcy drogą elektroniczną na adres podany do kontaktu z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający zastrzega nie wykorzystanie opcji w całości.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Kielnikach-Przymiłowicach
Beschreibung: Zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB z podziałem na (9) dziewięć części: Część nr 6 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Kielnikach-Przymiłowicach; Opis przedmiotu zamówienia dla części 6 zawiera wykaz dostaw (liczbę skrzynek), które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 6; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-9.
Interne Kennung: EDZ.26.9.2026 cz. 6
Menge: 1 980 Stück
Beschreibung der Optionen: zamówienie w ramach prawa opcji – 2010 szt. Zamawiający będzie korzystał z opcji zgodnie z harmonogramem dostaw. O zamiarze skorzystania z części zamówienia objętej prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, które zostanie przekazane Wykonawcy drogą elektroniczną na adres podany do kontaktu z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający zastrzega nie wykorzystanie opcji w całości.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Kielcach
Beschreibung: Zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB z podziałem na (9) dziewięć części: Część nr 7 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CAG PIG-PIB w Kielcach; Opis przedmiotu zamówienia dla części 7 zawiera wykaz dostaw (liczbę skrzynek), które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 7; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-9.
Interne Kennung: EDZ.26.9.2026 cz. 7
Menge: 4 500 Stück
Beschreibung der Optionen: zamówienie w ramach prawa opcji – 10600 szt. Zamawiający będzie korzystał z opcji zgodnie z harmonogramem dostaw. O zamiarze skorzystania z części zamówienia objętej prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, które zostanie przekazane Wykonawcy drogą elektroniczną na adres podany do kontaktu z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający zastrzega nie wykorzystanie opcji w całości.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CMR PIG-PIB w Chmielniku
Beschreibung: Zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB z podziałem na (9) dziewięć części: Część nr 8 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do magazynu CMR PIG-PIB w Chmielniku; Opis przedmiotu zamówienia dla części 8 zawiera wykaz dostaw (liczbę skrzynek), które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 8; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-9.
Interne Kennung: EDZ.26.9.2026 cz. 8
Menge: 15 000 Stück
Beschreibung der Optionen: zamówienie w ramach prawa opcji – 20000 szt. Zamawiający będzie korzystał z opcji zgodnie z harmonogramem dostaw. O zamiarze skorzystania z części zamówienia objętej prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, które zostanie przekazane Wykonawcy drogą elektroniczną na adres podany do kontaktu z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający zastrzega nie wykorzystanie opcji w całości.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do Oddziału PIG-PIB we Wrocławiu
Beschreibung: Zgodnie z zapisami pkt 4 SWZ 4.1. Przedmiotem zamówienia są Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych dla PIG-PIB z podziałem na (9) dziewięć części: Część nr 9 – Dostawy skrzynek drewnianych przeznaczonych do przechowywania próbek geologicznych do Oddziału PIG-PIB we Wrocławiu; Opis przedmiotu zamówienia dla części 9 zawiera wykaz dostaw (liczbę skrzynek), które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji. 4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załącznikach nr 1.9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 9; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-9.
Interne Kennung: EDZ.26.9.2026 cz. 9
Menge: 405 Stück
Beschreibung der Optionen: zamówienie w ramach prawa opcji – 405 szt. Zamawiający będzie korzystał z opcji zgodnie z harmonogramem dostaw. O zamiarze skorzystania z części zamówienia objętej prawem opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, które zostanie przekazane Wykonawcy drogą elektroniczną na adres podany do kontaktu z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem. Zamawiający zastrzega nie wykorzystanie opcji w całości.