2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do kompleksu nieruchomości służbowej BiOSG w Przemyślu oraz obiektów Placówek Straży Granicznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do kompleksu nieruchomości służbowej Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu oraz obiektów Placówek Straży Granicznej w miejscowościach Horyniec Zdrój, Lubaczów, Korczowa, Hermanowice, Huwniki, Wojtkowa, Czarna Górna, Stuposiany, Ustrzyki Górne, Sanok, Wetlina, szafy teletechnicznej w miejscowości Krościenko, masztów obserwacyjnych w miejscowościach Starzawa, Rożubowice, zespołu kamer w Prusie oraz wież obserwacyjnych w miejscowościach Kalwaria Pacławska, Żmijowiska, Bystre i Muczne, a także kamer obserwacyjnych w miejscowości Ustrzyki Górne, na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi 2 228 158 kWh. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 191966-2026
Interne Kennung: 3/SGMiK/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dostawa energii elektrycznej – grupa taryfowa C 11, G 11, C 21, C12A szczyt oraz C 12A poza szczytem.