402110-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme und Server – Zajištění kybernetické bezpečnosti pro NSVS SMÚL I.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění kybernetické bezpečnosti pro NSVS SMÚL I.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zařízení pro dohled optických vláken z pěti lokalit na principu měření OTDR. V rámci dodávky budou dodány veškeré licence potřebné pro zajištění nasazení poptávaných parametrů a bezpečnostních funkcí uvedených v požadavcích na funkcionality. Součástí dodávky je požadována implementace dodaného HW do stávajícího prostředí zadavatele, a to zejména z pohledu zvýšených požadavků na kybernetickou bezpečnost a zabezpečení optických tras. Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele, instalace a implementace dodaného řešení, ověření funkčnosti a akceptační testování a zaškolení IT administrátorů zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční servis a podpora dodaného řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne KennungMDSVT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001