See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikroskopów
Beschreibung: Dostawa mikroskopów
Vorherige Bekanntmachung: 361960-2026
Interne Kennung: RZP/PN/37/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający korzysta z uprawnień jakie daje art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp, tj. skrócenia 35-dniowego terminu składania ofert wynikającego z art. 138 ust. 1 Pzp. Termin składania ofert wynosi co najmniej 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 16.01.2026 r. pod numerem 11/2026 34146-2026 (opublikowane na stronie BIP 16.01.2026 r.).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zestaw do przyżyciowej obserwacji i digitalizacji kultur komórkowych przy pomocy różnych technik obserwacji w świetle białym oraz technikami fluorescencyjnymi
Beschreibung: Zestaw do przyżyciowej obserwacji i digitalizacji kultur komórkowych przy pomocy różnych technik obserwacji w świetle białym oraz technikami fluorescencyjnymi
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Mikroskop odwrócony z modułem kontrastu fazowego, fluorescencją i wyposażeniem
Beschreibung: Mikroskop odwrócony z modułem kontrastu fazowego, fluorescencją i wyposażeniem