2. Verfahren
Verfahren
Titel: VerLEDden sportveldverlichting 2026 - Gemeente Maashorst
Beschreibung: De overeenkomst bestaat hoofdzakelijk uit: • het opstellen van berekeningen verlichting en kabels; • het verzorgen van grondwerkzaamheden; • het ombouwen van conventionele verlichting naar dimbare led sportveldverlichting; • het aanleggen van dimbare led sportveldverlichting; • het aanbrengen van schakel- en verdeelinrichtingen voorzien van dynamische sportveld besturingsinstallaties; • het configureren en in bedrijf stellen van omgebouwde sportveld verlichtingsinstallaties; • het testen en keuren van de sportveld verlichtingsinstallaties; • het opstellen van revisie tekeningen en opleverdossiers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000