2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK2LF - Ultrazvukový simulátor včetně modulů
Beschreibung: Předmětem zakázky je výukový simulátor ultrazvukového vyšetření srdce, plic a orgánů dutiny břišní. Účelem simulátoru je nácvik diagnostiky pomocí ultrazvukového zobrazovače. Simulátor by měl věrně ukazovat jak zdravé orgány, tak širokou škálu jejich patologií. Součástí systému musí být figurína lidského těla(torzo), s konstrukcí a povrchem umožňující nácvik palpační orientace. Pro získání praktických návyků je nezbytný realistický model ultrazvukových sond pro jednotlivá vyšetření – srdce a plíce přes hrudník, srdce skrz jícen a břišní dutina. Přístroj musí napodobovat běžná zobrazení užívaná v sonografii, tedy minimálně – b-mód, m-mód, doppler a 3D mód. Pro názornost výuky je též vhodné synchronní zobrazení virtuálních modelů jednotlivých orgánů jak na monitoru společně s echografy, tak pomocí 3D rozšířené reality v těle figuríny.
Interne Kennung: UK2LF/38293/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
Los: LOT-0001