See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT delivery III
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování implementačních služeb pro zákaznické informační systémy včetně integračních a backendových částí. Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně osmi (8) účastníky. Zadavatel bude na základě rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z rámcové dohody čerpat. Implementační služby budou poskytovány: - při vývoji a implementaci nových informačních systémů včetně odpovídajícího procesního poradenství, - při rozvoji nebo změnách stávajících informačních systémů, - při realizaci upgrade informačních systémů na vyšší verze, - při vývoji a úpravách nových a stávajících integrací v rámci informačních systémů a také na externí systémy provozované objednatelem, resp. při řešení IS/IT architektury k zajištění jejich efektivního provozování.
Interne Kennung: VZ 15/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72253200 Systemunterstützung, 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje, že v případě ukončení platnosti Rámcové dohody vůči některému z Poskytovatelů (z jakéhokoli důvodu), je oprávněn vyzvat k přistoupení k Rámcové dohodě účastníkem zadávacího řízení veřejné zakázky, který se dle výsledku hodnocení umístil v pořadí za Poskytovatelem č. 8. Přistoupení nového účastníka bude probíhat podle pravidel uvedených v Rámcové dohodě.