2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie prowadzone w trybie rokowań w rodzaju rehabilitacja lecznicza
Beschreibung: Nazwa zakresu: rehabilitacja ogólnoustrojowa w ośrodku/oddziale dziennym w tym: rehabilitacja ogólnoustrojowa w ośrodku/oddziale dziennym dla osób o znacznym stopniu niepełnosprawności
Interne Kennung: 14-26-000214/REH/05/1/05.2300.022.02/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001