2. Verfahren
Verfahren
Titel: Semi open house procedure Huishoudelijke ondersteuning
Beschreibung: Levering van huishoudelijke ondersteuning vanuit de Wmo. Deze huishoudelijke ondersteuning wordt ingedeeld in drie niveaus, waarvan niveau 2 en 3, kindzorg en maaltijdvoordiening maatwerkvoorzieningen zijn die middels deze semi open house inkooptraject worden ingekocht. Zie hoofstuk 3 van het inkoopdocument.
Interne Kennung: 2024-111728
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Semi open house procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A - Huishoudelijke Ondersteuning niveau 2 - kortdurend
Beschreibung: Tijdelijke ondersteuning, korter dan 6 maanden, gericht op het weer zelfstandig kunnen voeren van het huishouden door de inwoner. Zie hoofdstuk 3 van het inkoopdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Raamovereenkomst wordt aangegaan voor: • Perceel A: de duur van 2 jaar met de optie tot verlenging van 6 maal 1 jaar. De verwachte ingangsdatum is 1-11-2025. • Perceel B: de duur van 4 jaar met de optie tot verlenging van 4 maal 1 jaar. De verwachte ingangsdatum is 01-11-2025. • Perceel C: de duur van 4 jaar met de optie tot verlenging van 4 maal 1 jaar. De verwachte ingangsdatum is 01-11-2025.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B - Huishoudelijke Ondersteuning niveau 3 - langdurig en optioneel kindzorg
Beschreibung: Langdurige ondersteuning gericht op overname van huishoudelijke taken waarbij de verwachting is dat de inwoner ook op termijn niet zelfstandig een huishouden zal kunnen voeren. In incidentele gevallen wordt ook kindzorg geleverd. Hier is sprake van het tijdelijk ondersteunen en of overnemen van een huishouden met minderjarige kinderen. Hierbij gaat het om de verzorging van de kinderen. Opvoedtaken vallen nadrukkelijk niet onder de werkzaamheden. Dit betekent dat ook oppastaken zijn uitgesloten van de werkzaamheden. Dit is een bijzondere vorm van huishoudelijke ondersteuning. Zie hoofdstuk 3 uit het inkoopdocument.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel C - Maaltijdvoorziening
Beschreibung: Ondersteuning aan mensen die door een beperking, ouderdom of andere omstandigheden niet zelfstandig maaltijden kunnen bereiden of verkrijgen. Het doel is om ervoor te zorgen dat iedereen toegang heeft tot gezonde en passende voeding, zodat zij zelfstandig thuis kunnen blijven wonen. Dit is een bijzondere vorm van huishoudelijke ondersteuning. Zie hoofdstuk 3 van het inkoodocument.
Interne Kennung: 3